پارکینسون خداحافظ | Parkinson's LifeKit

اشتراکی
تعداد دانلود 1 بار

0 نظر

اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

این برنامه مجموعه ای از ابزارها است که به شما کمک می کند تا هر روز و هر لحظه بهترین خود باشید! با پارکینسون، ما می دانیم که هر روز برای شما متفاوت است.
آیا خوب نیست که آن را همیشه پیگیری کنید و فرودهای روزمره خود را ثبت کرده و همه را در یک مکان ذخیره کنید؟ 
این برنامه با استفاده از ابزارهای مختلف برای ردیابی علائم پارکینسون و یافتن الگوها به مرور به شما کمک می کند تا این کار را انجام دهید. شما می توانید روزانه از این برنامه برای ردیابی دیسکینزیا و لرزش ، حرکت بدنی (شامل صدا و سیستم عصبی مرکزی) ، عملکرد شناختی (شامل حافظه و چابکی ذهنی) ، سلامت روان و مراحل دارویی استفاده کنید.
همچنین می توانید یک گزارش دقیق از رژیم دارویی خود داشته باشید، هشدارهای یادآوری را برای داروها، دستگاه های تحریک کننده عمیق مغز و فعالیت ها تنظیم کنید ، همینطور یادداشت های مفصلی درباره زندگی خود داشته باشید و گزارش هایی را برای پزشک خود تهیه کنید.
آیا در خانه هستید؟ از آن می توانید در iPad خود استفاده کنید. در حال حرکت هستید؟ از آن در iPhone استفاده کنید. داده های شما از طریق iCloud همگام سازی می شوند.

پارکینسون LifeKit توسط جامعه پارکینسون برای انجمن پارکینسون طراحی شده است. که با استفاده از بیماران ، مراقبان ، متخصصان مغز و اعصاب ، فیزیوتراپیست و محققان مغز طراحی شده است. نیک پرنیسکو ، خالق برنامه ، فردی مبتلا به پارکینسون است و وی شخصاً از این برنامه برای مدیریت علائم خود استفاده می کند. او همچنین نویسنده کتاب پرفروش آمازون ، جنگجوی پارکینسون است.

عملکرد این برنامه نشان دهنده برترین ها در تحقیقات پارکینسون و ردیابی بیماری است. با درک چگونگی تغییر بدن در هر روز ، اندازه گیری نحوه واکنش آن به ورزش ، زمان مصرف دارو و خواب ، کنترل سلامتی خود را بدست آورید.

این برنامه از فعالیت ها و آزمایشاتی که می توانید روزانه انجام دهید برای پیگیری عینی بیماری خود در سطوح مختلف استفاده می کند.

* ردیابی دیسکینزی امکان ردیابی حرکات بیش از حد ناشی از دارو با گذشت زمان را فراهم می کند.

* ردیاب لرزش لرزش غیر ارادی مشترک با پارکینسون را دنبال می کند و شدت آن را با گذشت زمان نشان می دهد.

* تست ضربه انگشتی برای سلامت کلی سیستم عصبی مرکزی کاملاً تحقیقاتی است.

* آزمون شناخت قادر به اندازه گیری سلامت شناختی کلی است.

* یک تست صوتی ویژه توانایی تارهای صوتی را برای تولید طیف وسیعی از بلندی صدا اندازه گیری می کند.

* تست سلامت روان وضعیت عاطفی فعلی شما را اندازه گیری می کند و می تواند خلق و خوی شما را با گذشت زمان پیگیری کند.

* تست حافظه کوتاه مدت شما را اندازه گیری می کند.

* انجام مطالعات سریع برای پیگیری تأثیر داروها بر روی شما از ابتدا تا انتهای دوز مصرفی.

* برنامه برای پیگیری تعداد گام روزانه و دقیقه فعال با برنامه Health و Apple Watch ادغام می شود.

این برنامه همچنین شامل یک قسمت منابع با پیوند به گروه انحصاری Parkinson's Warrior در فیس بوک ، پیوند به مقالات و فیلم ها ، و یک لینک برای خرید کتاب Parkinson's Warrior است.

اکنون هر آنچه برای مدیریت بیماری خود نیاز دارید یک جا است!

فقط برنامه را بارگیری کنید و شروع به استفاده از آن کنید. همه به روزرسانی ها و پیشرفت ها بصورت رایگان و مادام العمر گنجانده شده است. با بارگیری این برنامه ، شما از تجارت کوچک حمایت می کنید و تحقیقات جدید را مستقیماً تشویق می کنید.

این محصول توسط FDA ارزیابی نشده است. این محصول برای تشخیص ، معالجه ، مداوا یا جلوگیری از بیماری نیست. 

نظر و امتیاز

0

از 0 امتیاز

برنامه های مشابه

® Copyright sibbazar