کارسو | karsu

اپلیکیشن جامع حوزه مدیریت و کنترل کسب
رایگان
تعداد دانلود 173 بار

0 نظر

اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

اپلیکیشن کارسو چیست و چگونه کار میکند؟
اپلیکیشن آیفون کارسو یک اپلیکیشن جامع آنلاین در حوزه مدیریت و کنترل کسب و کار شخصی و تجاری است.
 حضور و غیاب، حقوق دستمزد، تقویم و یادآور از جمله امکانات اولیه ای است که در این اپلیکیشن قرار داده شده است و به مرور زمان با توسعه این اپلیکیشن امکانات بیشتری به آن اضافه خواهد شد.
 کار با نسخه IOS کارسو آسان است : با وارد کردن موبایل/ایمیل خود، وارد برنامه شوید. نوع محل کار خود را از بین سه گزینه شخصی ، کارمندی ، تجاری انتخاب نمایید.
 در مرحله بعد با توجه به نوع محل کار انتخاب شده به سوالات پاسخ دهید و وارد محل کار خود شوید. هر روز تردد های خود را ثبت کنید. روزهایی که مرخصی بوده اید و یا در محل کار خود حضور نداشتید را ثبت نمایید.
هر زمان که میخواهید گزارشی از مدت کل کارکرد روزانه، اضافه کاری، کسری کار، تاخیرها و سایر پارامترهای کارکرد را مشاهده نمایید.
 رویداد ها و هر آنچه را که میخواهید در تقویم خود ثبت نمایید و همیشه بروز باشید. سایر ویژگی های اپلیکیشن کارسو : دارای سه نوع محل کار شخصی، کارمندی، تجاری تعریف نامحدود انواع محل های کاری ثبت شیفت کاری اختصاصی ثبت تردد های روزانه ثبت غیبت و مرخصی روزانه یا ساعتی گزارش روزانه ، هفتگی و ماهانه از کل ترددها گزارش روزانه ، هفتگی و ماهانه از کل کارکرد محاسبه پارامتر های کارکرد شامل کل کارکرد ، تاخیر ، تعجیل ،کسری کار، اضافه کاری روز عادی و تعطیل ، شب کاری ، نوبت کار نمایش تقویم به شمسی ، میلادی ، قمری نمایش مناسبه های مصادف با ایام سال ثبت رویداد ها و یادآورها در تقویم

نظر و امتیاز

0

از 0 امتیاز

پشتیبانی

تلفن : 09119930012

وب سایت : http://karsu.ir

® Copyright sibbazar