Chromatica camera | Chromatica camera

اشتراکی
تعداد دانلود 2 بار

0 نظر

اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

Chromatica تلفیقی از قدرت و سادگی در بهترین برنامه عکاسی است. Chromatica با داشتن ابزارهای برتر و UI بصری ، بهترین انتخاب برای عکاسان موبایل آماتور و حرفه ای است.

رابط کاربری بصری
==============
Chromatica دارای یک رابط کاربری ساده و در عین حال بسیار کارآمد است. مهمترین اطلاعات همیشه در مقابل چشمان شماست ، و این به شما امکان می دهد از شگفتی هایی مانند آتش سوزی غیرمنتظره ، تاخیر تایمر یا قالب عکس خروجی اشتباه جلوگیری کنید. حواس خود را از عدم اطمینان به تنظیمات پرت کنید، و فقط تمرکزتان را بر ضبط عکس خود بگذارید!

حالت های اولویت ISO / شاتر
==============
Chromatica از جمله چند برنامه عکاسی است که از حالت های نوردهی پیشرفته مانند اولویت ISO و Shutter پشتیبانی می کند. این حالت ها در هنگام عکاسی دینامیکی که زمانی برای تنظیم نوردهی دستی وجود ندارد ، ضروری هستند.

هشدارهای هیستوگرام و کلیپ
==============
هیستوگرام ابزاری عالی برای تخمین میزان مواجهه شماست. این می تواند به شما نشان دهد که آیا عکس مناطق کم نور است یا بیش از حد در معرض عکس است. از طرف دیگر ، با اخطارهای دقیق می توانید مکان هایی را که عکس های شما در زیر و بیش از حد قرار دارند دقیقاً نشان دهید.

ردیابی اشیا
==============
حالت ردیابی در Chromatica از چارچوب قدرت دید استفاده می کند. روی جسمی که می خواهید ردیابی کنید طولانی انگشت خود را نگه دارید و بگذارید Chromatica بقیه کارها را انجام دهد. بسته به جسمی که انتخاب کرده اید (صورت یا جسم عمومی) ، برنامه مناسب ترین روش را برای انجام ردیابی انتخاب می کند. بازخورد بصری به شما امکان می دهد تا به سرعت فعال بودن ردیابی را تشخیص دهید.

گرفتن عمق
==============
در دستگاه های دوربین دوگانه ، Chromatica می تواند اطلاعات عمق را در کنار عکس رنگی ثبت کند. اگر عکس دارای اطلاعات عمق باشد، در پنجره پیش نمایش ، دو دکمه اضافی (عمق و عمودی) ظاهر می شود که به شما امکان می دهد عمق تصویر را بررسی کرده و برای شبیه سازی دیافراگم از آن استفاده کنید.


امکانات:
- رابط کاربری بصری
- در هنگام استفاده از فوکوس دستی به اوج تمرکز بپردازید
- برداشتن هشدارها و برجسته کردن مناطق بیش از حد و کم نور
- کنترل های دستی کامل شامل سرعت شاتر ، ISO و تعادل رنگ سفید
- حالت های اولویت ISO و شاتر
- نقاط تمرکز و نوردهی قابل تفکیک
- بزرگنمایی دیجیتال تا 10 برابر
- هیستوگرام درخشندگی دقیق
- پشتیبانی از فرمت های RAW ، HEIC یا JPG (در دستگاه های فعال)
- عکس های RAW تثبیت شده نوری در مدل های آیفون با OIS
- پشتیبانی از ضبط عمق در آیفون های دوربین دوگانه
- پیش نمایش با EXIF ​​داخلی و بینندگان عمق سریع
- حالت ردیابی اشیا
- دیافراگم شبیه سازی قابل تنظیم برای عکسها با اطلاعات عمق

نظر و امتیاز

0

از 0 امتیاز

® Copyright sibbazar