آیگپ | iGap

همراه هر روز من | With me every day
اشتراکی
تعداد دانلود 1,501 بار

0 نظر

اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

آیگپ یک برنامه پیام رسان در دسترس برای آی او اس و سایر پلتفرم ها است.

چرا آیگپ؟ !

تماس صوتی و تصویری: شما میتوانید بر بستر آیگپ با سایر افرادی که آیگپ  دارند تماس صوتی و تصویری امن برقرار کنید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید، تماس صوتی و تصویری آی گپ P2P بوده و حتی سرور های آیگپ  هم در جابجایی صدا و تصویر شما دخالت ندارند. آیگپ با استفاده از اتصال (4G / 3G / 2G / EDGE یا Wi-Fi هرکدام فعال بودند) بر روی گوشی شما به شما اجازه ارسال پیام و دریافت پاسخ بین دوستان و خانواده خود را میدهد .سریع : آیگپ (آی گپ) یکی از سریع ترین برنامه های پیام‌رسان در بازار است ، ارتباط با مردم از طریق یک شبکه توزیع منحصر به فرد از مراکز داده ها در سراسر جهان صورت می‌گیرد .

همگام سازی : شما می توانید پیام ها را در تمام دستگاه های خود یکجا و یکسان دسترسی داشته باشید. از روی تلفن همراه خود شروع به تایپ کنید و پایان پیام را از تبلت یا لپ تاپ خود ادامه دهید . هرگز اطلاعات شما از دست نخواهد رفت.

نامحدود : شما می توانید فایل های خود را بدون هیچ گونه محدودیت در نوع و اندازه ارسال کنید . کل تاریخچه چت های خود را بر بستر آیگپ (iGap) نگه داشته و هر زمان و مکان که نیاز به ان داشتید به ان دسترسی خواهید داشت .

امن : یکی از اهداف اصلی ما در این برنامه حفظ امنیت داده ها و تبادل اطلاعات کاربران است ، از این رو تمام چت ها، گروه ها، کانال ها، و غیره را با استفاده از رمزنگاری ترکیبی AES256 متقارن و اس اس ال 2048 بیتی RSA رمزگذاری میکنیم.

قدرتمند : شما می توانید چت گروهی تا 5000 عضو ایجادکرده و شروع به اشتراک گذاری فیلم های بزرگ، اسناد از هر نوع (فایل، موزیک، زیپ، و غیره)، این ابزار برای کار های گروهی و تیمی کارامد است .

ساده : در حالی که آیگپ (iGap) مجموعه ای از امکانات بی سابقه را در کنار هم گرد اوری کرده است ، ما در حال مراقبت برای نگه داشتن رابط آسان . با طراحی مینیمالیستی آن هستیم.

فضای ابری نامحدود : بدون محدودیت نوع فایل و یا حجم در فضای ابری خود فایل های‌تان و یا مطالب خود را آپلود کنید و در هر کجا به آنها دسترسی داشته باشید.

نظر و امتیاز

0

از 0 امتیاز

پشتیبانی

ایمیل : support@igap.net

وب سایت : https://www.igap.net

® Copyright sibbazar