اینپین - جستجوی هوشمند ملک | inpin

پلتفرم هوشمند جستجوی ملک | Live in a home you've always dreamed of.
اشتراکی
تعداد دانلود 62 بار

0 نظر

اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

آیا به دنبال خرید ملک در ایران هستید ؟
اینپین یک اپلیکیشن جستجوی ملک در همه شهرهای ایران میباشد. در این برنامه به کمک آن «جستجو کنندگان ملک» می‌توانند مشخصات دقیق خانه مورد نظرشان را در محله های دلخواه (حداکثر تا ۵ محله) در اپلیکیشن ثبت کنند و به کمک هوش مصنوعی تا ۳۰ روز مناسب‌ترین آگهی‌های موجود در اپلیکیشن را روی موبایل خود به صورت لحظه‌ای دریافت کنند. همچنین در صورت تمایل کاربر، همزمان اینپین « درخواست ملک » را به رایگان برای تمامی مشاورین فعال در محله‌های انتخابی ارسال می‌کند و جستجو کننده ی ملک، پیشنهادات جداگانه‌ای طی این ۳۰ روز از مشاورین متخصص محله نیز دریافت خواهد کرد. خدمات این اپلیکیشن به منظور خرید آپارتمان در تهران و سایر شهرهای ایران و یا اجاره آپارتمان در تهران و سایر شهرهای ایران قابل استفاده است.هوش مصنوعی به کار گرفته شده در این اپلیکیشن، به مرور زمان و با شناخت تدریجی نیازهای کاربر در طی این ۳۰ روز، آگهی‌هایی را به کاربر معرفی می‌کند که بسیار به ملک مطلوب او نزدیک بوده و حتی در مواردی فراتر از انتظار خواهند بود!
 به عبارت دیگر، کاربر با استفاده از این اپلیکیشن می‌تواند مطمئن باشد که کلیه مشاورین املاک حرفه‌ای و فعال در محله، درخواست او را دریافت کرده‌اند و دیگر نیازی به مراجعه حضوری به آنها نیست و از سوی دیگر هوش مصنوعی اپلیکیشن نیز بدون نیاز به مراجعه روزانه و مجدد به اپلیکیشن (برای تنظیم چند باره فیلترها)، از طریق ارسال هوشمند آگهی‌های جدید، به او یاری می‌رساند.ضمنا کاربران اینپین به کمک تکنولوژی « واقعیت افزوده »، می توانند در هر جایی از ایران که هستند، اطراف خود را با دوربین گوشی اسکن کنند و از آگهی های اجاره یا فروش ملک تا فاصله ۵۰۰ متری خود مطلع شوند!

در اینپین علاوه بر متقاضیان ملک، برای مشاوران املاک نیز امکانات منحصر بفردی در نظر گرفته شده است. آژانس‌ها و مشاوران املاک، قابلیت فعالیت در این نرم افزار را دارند.

متقاضیان به راحتی می توانند لیست تمامی مشاورین هر محله را روی نقشه مشاهده کرده و به کمک فیلترهای متعدد، بهترین مشاور را انتخاب کنند.

در اینپین کاربر می تواند به راحتی رزومه هر مشاور املاک را مشاهده کند و حتی برای تخصصهای وی، نظر خود را نیز ثبت کند.

برخی از تکنولوژیها و امکانات بکار رفته در این اپلیکیشن:

- تکنولوژی واقعیت افزوده (AR)
- امکان ثبت درخواست ملک (Matching System)
- الگوریتمهای پیشرفته جستجوی ملک به کمک هوش مصنوعی
- نمایش محدوده دسترسی ملک
- امکان درج آگهی ملک توسط خود مالک و یا مشاور
- امکان ثبت نظر مردم در مورد مشاورین املاک
- پروفایل شخصی مشاورین و آژانسهای املاکو بسیاری امکانات دیگر...


تماس با ما:کانال تلگرام: https://t.me/inpinapp شماره تماس: ۸۸۲۷۴۸۶۷-۰۲۱ آدرس ایمیل: info@inpinapp.com وبسایت: https://www.inpinapp.com

نظر و امتیاز

0

از 0 امتیاز

پشتیبانی

تلفن : 02188274867

ایمیل : info@inpinapp.com

وب سایت : www.inpinapp.com

® Copyright sibbazar