دیجی پی | Digipay

اپلیکیشن پرداخت و خرید اقساطی از دیجی‌کالا | Payment and Credit Application
اشتراکی
تعداد دانلود 439 بار

0 نظر

اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

دیجی‌پی اپلیکیشن پرداخت و خرید اقساطی دیجی‌کالا
 
اپلیکیشن دیجی‌پی راهکاری همه‌کاره‌ برای برآورده کردن نیازهای پرداخت و دریافت آنلاین است. 
علاوه براین امکان خرید اقساطی از دیجی‌کالا بدون نیاز به ضامن را دارا میباشد، اپلیکیشن دیجی‌پی راهکاری همه‌کاره‌ برای برآورده کردن نیازهای پرداخت و دریافت آنلاین است. کاربران دیجی‌پی با استفاده از قابلیت‌های این اپ می‌توانند از تراکنش‌های آنلاین خود گزارشی کامل و دقیق بگیرند.

خدمات اپلیکیشن دیجی‌پی عبارت‌اند:

خرید قسطی از دیجی‌کالا بدون ضامن 

در اپلیکیشن دیجی‌پی صفحه‌ای برای ثبت درخواست خرید قسطی از دیجی‌کالا وجود دارد. تمام کاربران دیجی‌پی و مشتریان دیجی‌کالا می‌توانند برای دریافت اعتبار درخواست بدهند. پس از ثبت‌نام اولیه و انجام اعتبارسنجی، از کاربر واجد شرایط خواسته می‌شود مدارک خود را کامل کند و سپس کیف پول او در اپلیکیشن دیچی‌پی شارژ می‌شود. کاربر می‌تواند به اندازه‌ی اعتبار تخصیص‌یافته به کیف پولش از وبسایت یا اپلیکیشن دیجی‌کالا خرید کند.

کیف پول دیجی‌پی

کیف پول دیجی‌پی را جایگزین کارت‌های بانکی‌تان کنید و به پرداخت‌های آنلاین خود سرعت بیش‌تری ببخشید. کیف پول دیجی‌پی با انواع کارت‌های بانکی شارژ می‌شود. در حال حاضر پرداخت‌های زیر با کیف پول ممکن‌اند:

·      خرید شارژ

.       پرداخت بدهی طرح ترافیک

·      خرید بسته‌ی اینترنت

·      پرداخت قبض‌های آب، برق، گاز، تلفن، موبایل، جریمه و مالیات

·      پرداخت عوارض جاده‌ای

  
انتقال وجه از کیف پول

در صفحه‌ی اصلی اپلیکیشن دیجی‌پی می‌توانید موجودی کیف پولتان را ببینید، آن را افزایش دهید و یا اعتبار منتقل کنید. برای انتقال اعتبار به کیف پول سایر کاربران، پس از وارد کردن شماره‌ی تلفن همراه مقصد و گرفتن استعلام، مبلغ مورد نظرتان را واریز کنید. انتقال از کیف پول اپلیکیشن دیجی‌پی کارمزد ندارد.

کارت به کارت

انتقال وجه به کارت دوستان و آشنایان از نیازهای روزمره‌ی همه‌ی ما است. تعداد بانک‌هایی که اپلیکشین دیجی‌پی به عنوان کارت مبدأ تراکنش کارت به کارت می‌پذیرد رو به افزایش است و به زودی تمام بانک‌های شبکه‌ی شتاب را دربرمی‌گیرد.

خرید شارژ موبایل

با اپلیکیشن دیجی‌پی می‌توانید برای سیم‌کارت اعتباری خود یا آشنایانتان شارژ بخرید. شماره‌ی سیم‌کارت را در قسمت خرید وارد کنید و، پس‌ از انتخاب شارژ مورد نظر، به مرحله‌ی ‌پرداخت بروید.

خرید بسته ی اینترنت

در صفحه‌ی خرید بسته‌ی اینترنت اپلیکیشن دیجی‌پی شماره‌ی موبایل خود یا آشنایانتان را وارد کنید و بسته‌ی مورد نظرتان را از سه اپراتور همراه اول، ایرانسل و رایتل بخرید.

پرداخت قبض‌های خدماتی

با اپلیکیشن دیجی‌پی بارکد قبض‌ها را اسکن کنید و پس از مشاهده‌ی شناسه‌ی قبض و شناسه‌ی پرداخت، با لمس‌ دکمه‌ی استعلام، میزان بدهی‌تان را ببینید. امکان پرداخت هم با کارت‌ بانکی و هم اعتبار کیف پول وجود دارد. خدمات پرداخت قبض با دیجی‌پی عبارت‌اند از:

·      استعلام قبض آب و برق فقط با شناسه‌ی پرداخت

·      استعلام قبض گاز فقط با کد اشتراک

·      پرداخت قبض تلفن ثابت با شماره‌ی تلفن یا شناسه‌ی قبض و پرداخت

·      پرداخت قبض موبایل همراه اول با شماره یا شناسه‌ی قبض و پرداخت

·      پرداخت قبض موبایل ایرانسل

·      پرداخت قبض موبایل رایتل

·      پرداخت قبض عوارض شهرداری

·      پرداخت قبض جریمه‌ی خودرو

·      پرداخت قبض سازمان مالیات

پرداخت بدهی طرح ترافیک

با وارد کردن شماره‌ی پلاک در صفحه‌ی طرح ترافیک اپلیکیشن دیجی‌پی می‌توانید بدهی طرح ترافیک خودرو را در محدوده‌ی تهران استعلام و، در صورت لزوم، پرداخت کنید. برای پرداخت یکی از دو گزینه‌ی کارت بانکی یا کیف پول را انتخاب کنید. اپلیکیشن دیجی‌پی فهرست پلاک‌های وارد‌شده در صفحه‌ی طرح ترافیک را ذخیره می‌کند و در مراجعه‌های بعدی در دسترس شما می‌گذارد.

پرداخت عوارض جاده‌ای

با اپلیکیشن دیجی‌پی می‌توانید قبل و در حین سفر عوارض جاده‌ای را پرداخت کنید. در قسمت عوارض جاده‌ای، پس از وارد کردن شماره‌ی پلاک خودرو، بزرگراه و عوارضی مورد نظر را انتخاب و عوارض آن را پرداخت کنید. از این پس می‌توانید از گیت پرداخت الکترونیک عبور کنید و در صف پرداخت منتظر نمانید. پلاک‌های وارد شده در اپلیکیشن دیجی‌پی ذخیره می‌شوند و در مراجعه‌های بعدی در دسترس شما قرار می‌گیرند.

app.mydigipay.com

نظر و امتیاز

0

از 0 امتیاز

پشتیبانی

تلفن : 02161930000

ایمیل : info@mydigipay.com

® Copyright sibbazar